Вакансія: It Support Specialist, Компанія Introduct, Робота У Києві

Часто трапляється, що клієнти хвалять продукт, компанію або роботу окремих людей через support-канал. Це все тому, що assist часто — єдиний контакт людини з компанією. Міжнародна ІТ-компанія, яка розробляє онлайн-платформу для організаторів заходів у всьому світі.

Я мала плани шукати роботу у сфері IT, оскільки це перспективна галузь. Збиралася пройти курси IT HR/Recruiter, проте вирішила спочатку надіслати резюме сюди. Чесно кажучи, вперше дізналась що таке хостинг, коли прийшла на тренінг у компанію, і до останнього https://wizardsdev.com/ не вірила, що зможу все це опанувати. Але в процесі мені стало дуже цікаво, я засвоїла матеріал і з усім розібралася. Я думаю, що ця посада підійде людям будь-якого віку, які відповідають стандартним вимогам щодо рівня іноземної мови, вказаним у вакансії.

It Help Engineer

Таким чином, компанію мені порекомендувала одна з моїх знайомих, яка співпрацювала і продовжує співпрацювати з компанією ZONE3000. Спочатку я не вірила, що пройду відбір, але старання та дуже сильне бажання працювати саме тут мені допомогли. Для кандидатів з досвідом до року сума може бути в діапазоні $ 380- $ 1000 на місяць. Часто оплата складається з фіксованої частини і бонусів. Мало хто уявляє, наскільки широкий спектр питань вирішує служба технічної підтримки. Отже, як бачите, у ролі Customer Support Specialist випробовують себе зовсім різні люди.

  • При цьому кожен запит унікальний, так як компанії-клієнти Attendify з різних країн і галузей.
  • Вже у наступному році ми відкриваємо новий набір на безкоштовну навчальну програму Sigma Software Support Camp.
  • У роботу support-фахівця може входити обробка листів, чатів і прийом вхідних дзвінків.
  • Напевно, немає кращого показника того, що ти робиш свою справу добре, ніж відгуки щасливих користувачів.
  • Адже завжди цікаво послухати думку тих, хто дійсно працює у сфері допомоги клієнтам, а не «експертів», які лише спостерігають зі сторони.

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Письмові комунікації значно скорочують віртуальну дистанцію між співрозмовниками, але з іншого боку — не дають змогу відчути ваші інтонації. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Ніколи не пропускайте сповіщення про вакансії з новим додатком LinkedIn для Windows. Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Робота в Support-відділі — це ідеальний варіант для старту в ІТ, бо для неї не потрібно мати широкий бекграунд на самому початку.

Інженер Технічної Підтримки (зсу)

Насправді я не шукала вакансії в IT сфері, тим паче не думала, що буду працювати у технічній підтримці. У дитинстві у мене була мрія стати вчителькою англійської, та я майже втілила її в життя, вивчившись на перекладача. Після закінчення університету займалася репетиторством, проте мені стало цікаво спробувати себе на посаді не філологічного спрямування.

професія IT Support Specialist

Позиція Customer Support чудово підійшла для початку кар’єри в ІТ. Я люблю свою роботу за можливість навчатись нових речей, пов‘язаних зі сферою хостингу, вебсайтів, програмування. Не менш важливим є й те, що я обожнюю спілкуватись із людьми. Таке щоденне довготривале спілкування з клієнтами може здатись мукою для когось. Напевно, немає кращого показника того, що ти робиш свою справу добре, ніж відгуки щасливих користувачів.

Design Program For Juniors Від Epam College

Натискаючи «Продовжити», ви приймаєте Угоду про користування LinkedIn, Політику конфіденційності та Політику щодо файлів cookie. » Погодьтеся — неприємно, коли хтось це визнає, тим паче що це суб’єктивно. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Зацікавила позиція та прагнете спробувати себе у цій сфері? Тоді переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше. Опишіть свій досвід і навички — це підвищить ваші шанси одержати роботу мрії.

Для того, щоб розібратися в цьому питанні та поставити крапки над «і», ми запросили на каву спеціалістів технічної підтримки компанії ZONE3000. Адже завжди цікаво послухати думку тих, хто дійсно працює у сфері допомоги клієнтам, а не «експертів», які лише спостерігають зі сторони. Службу підтримки часто уявляють як такий собі кол-центр, де люди в навушниках завчено відповідають на дзвінки користувачів.

Без вагань відправила своє резюме та стала очікувати на результат. Через день-два зі мною зв’язалася рекрутер компанії та запропонувала пройти тест на знання англійської, а згодом співбесіду. Після успішної здачі я потрапила на тренінг у ZONE3000. Нічні зміни, постійний стрес і відсутність кар’єрного росту — саме такою здається багатьом робота в assist. Давайте розберемо і розвіємо основні міфи на прикладі продуктової IT-компанії Attendify.

Насправді не можу сказати, що є якісь особливі критерії для роботи на посаді CS Specialist. Якщо у вас гарний рівень англійської, ви готові приділяти час навчанню й пізнавати щось нове ― ця робота точно для вас. Для неї також у пригоді стануть такі якості як терплячість, привітність та доброзичливість, щоб ефективно комунікувати з клієнтами та відповідати на запити.

Також людина має бути готова постійно вдосконалюватись, навчатись, працювати над собою. Ну і, безперечно, сапортер ― це той, кому подобається розмовляти та спілкуватись із людьми загалом. Якщо ви надаєте перевагу роботі, яка не передбачає тісного взаємозв‘язку з іншими людьми, колективом, то ця посада не для вас. Думаю, ця посада підходить людям, які люблять спілкування й прагнуть розвиватися. Також ви маєте бути відповідальним, проявляти емпатію та, в деяких моментах, терплячість. Сапортер від душі хоче допомагати людям, і це бажання дуже відчувається.

Руйнуємо Міфи: Робота В Support-команді

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Аби пояснити загальну суть, варто розділити підтримку на три рівні. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

професія IT Support Specialist

Буває, клієнти стикаються з проблемами або не знаходять бажаний функціонал. У таких випадках support-фахівець проявляє емпатію, ставить правильні запитання і пропонує альтернативи. Це забезпечує високий рівень сервісу і залишає клієнта задоволеним.

Так, це не завжди легко, але всі негативні моменти нівелюються абсолютною кількістю переваг роботи у Customer Support ZONE3000. А в Attendify в завдання входить ще й написання статей про продукт, тестування нових версій, робота з командою розробників над усуненням проблем. При цьому кожен запит унікальний, так як компанії-клієнти Attendify з різних країн і галузей. У кожної — свій тип івенту і підхід до використання продукту. Ключове завдання support-фахівця (або Customer Support Representative) — відповідати на запитання і допомагати клієнтам у телефонному режимі, поштою або у чаті. Решта завдань залежать від процесів у конкретній компанії.

Raiffeisen Bank Ukraine створює та розвиває банківську систему нашої країни #Разом_з_Україною вже 31 рік, з перших кроків Незалежності. Ми були і залишаємося одним з найбільших банків країни, надійним партнером для мільйонів українців — понад 5500 співробітників та three млн клієнтів. Не зайвою буде також технічна IT Support Specialist вакансії підкованість —  розуміння операційних систем, баз даних, тестування, віртуалізації. Усе це —  бажані навички та знання, що дозволять фахівцю підтримки бути затребуваним на ринку та швидко перемикатися між проєктами. Також я вважаю, що така робота підійде стресостійким людям із навичками мультитаскінгу.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *